BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

#1

Sveiki. Kartais taip atsitinka, kad nori šį bei tą pasakyti, o niekas nesiklauso, Bet aš tikiu, kad skaitančių atsiras. Tai pirmas mano įrašas, tad dar nežinau, apie ką rašysiu. Apie gyvenimą, nes gyventi lengva?

Šiandien perskaičiau knygą. James Patterson “Siuzanos dienoraštis Nikolui”. Patariu perskaityti visiems, kuriems patinka lengvas skaitalas. Knyga puikiai tinka savaitgaliui, pavakarei, kai protas nualintas, ir namų šeimininkėms. Aš ne namų šeimininkė, tačiau knyga man patiko, nepaisant to, kad atspėjau, kaip ji baigsis.

Knygoje rašoma apie Katją, kuri myli vaikiną. Vaikinas, žinoma, ją palieka. Tačiau palieka jai ir dienoraštį. Siuzanos dienoraštį. Pamažu Katja sužino, kad Siuzana yra vaikino Metju žmona ir jie turi sūnų.  Kaip tipiška. Siuzana yra ligota, o Metju idealus vaikinas, knygoje kuriamas įspūdis, kad jis niekada negalėtų nieko apgauti. Tai gan keista. Argi tobuli vaikinai, tobuli vyrai, mūsų neapgauna? Nepalieka dėl jaunesnių, gražesnių? Žinoma, tai nėra taisyklė, tačiau gyvenime taip nutinka. Siuzana yra labai laiminga, o Katjai skaityti darosi vis sunkiau. Metju toks nuostabus, jis remontuoja namus, rašo eilėraščius, rūpinasi žmona ir vaiku, dovanoja jiems dovanas, nesielgia bjauriai, jie dėl nieko nesipyksta… Argi tokia šeimyninė idilė egzistuoja? Knygose-taip. Tikrame gyvenime-retai. Skaitant vis kyla mintis, kad šią knygą rašė moteris. Na juk mes, moterys, dažniausiai tikime, kad mūsų antrosios pusės negalėtų mūsų išduoti. Mes tikime tikra meile. Idealiais santykiais ir laukiame savo princo. Tačiau šią knygą rašė vyras. Žinoma, turbūt nereikia sakyti, kaip knyga baigėsi ir kaip viskas išsisprendė. Turbūt šios knygos rytoj jau nebeprisiminsiu, nes tokių knygų yra begalė, tačiau vienas pasakojimas atminty išliks ilgai.

“Įsivaizduok, kad gyvenimas - tai žaidimas, kuriame tu žongliruoji penkiais kamuoliukais. Tie kamuoliukai - tai darbas, šeima, sveikata, draugai ir principai. Tu neleidi nė vienam iš jų nukristi. Bet vieną gražią dieną pagaliau supranti, kad darbas - kaip guminis kamuoliukas. Jei leisi jam nukristi-jis atšoks. Kiti keturi kamuoliukai - šeima, sveikata, draugai ir principai - stikliniai. Jei leisi nukristi nors vienam iš jų, jis bus nebepataisomai sugadintas, įskeltas, o gal net ir sudaužytas.”

Labos nakties . ;)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

  1. 1

    manovardas rašė,

    2010-08-18 @ 04:01

    Sekmés :)

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: